KEDY JE SPRÁVNY ČAS NA PRECHOD OD MALEJ FIRMY NA STREDNÚ?

Firma vám prestáva rásť, obraty klesajú a náklady rastú. A marža? „Prednedávnom som nejakú zazrel...“ Príjmy prerozdelíme, nič navyše nezostane. Veď ani nemusí, ešte sa nestalo, aby to nejako nedopadlo. Tak prečo s tým nie ste spokojný? Pretože sa končí čas, keď ste na všetko stačili len so svojimi najlepšími priateľmi alebo rodinou. Začať podnikať v 90. rokoch bol veľký počin. Dokázali ste vybudovať funkčný a produktívny podnik. Kde by bol, nebyť vás?

Čítať ďalej: KEDY JE SPRÁVNY ČAS NA PRECHOD OD MALEJ FIRMY NA STREDNÚ?

FIREMNÉ PORADENSTVO

BOLO BY PRE VÁS ZAUJÍMAVÉ ZVÝŠIŤ PREDAJ VO VAŠEJ FIRME, ZVÝŠIŤ TRŽBY?

Asi si pomyslíte: „Pre koho by to nebolo zaujímavé?“ Napriek tomu len veľmi málo podnikateľov a manažérov využíva firemné poradenstvo či inú formu spolupráce so špecialistami, ktorí sa zaoberajú oblasťou zvýšenia tržieb a redukcie nákladov. Prečo?

Čítať ďalej: FIREMNÉ PORADENSTVO

PODNIKANÍM K VYHORENIU

Všetky hlavné zložky syndrómu vyhorenia vychádzajú z chronického stresu. Vysoké nároky na množstvo práce so závažnými dôsledkami v prípade nezdaru sú potenciálnymi faktormi pre syndróm vyhorenia. Odtrhnúť sa od pracovného nasadenia je občas potrebné na udržanie mentálnej i fyzickej pohody, pokiaľ hrozí nedostatok odpočinku, podnikateľ je tým bližšie k vyhoreniu.

Čítať ďalej: PODNIKANÍM K VYHORENIU

  • 1
  • 2
Joomla SEF URLs by Artio

Dáme vaší firmě pevný řád

Již mnoho let pomáháme malým a středním firmám, jak v období překonání firemní krize, tak v nastartování růstu. Pojďme spolupracovat na Vaší firmě!

Restart firmy

Potřebuje Váš business znovu nastartovat? Vypracujeme Vám podrobný plán a pomůžeme s jeho zabudováním do firmy a jejího denního chodu.

Upgrade firmy

Víte, že je na tom Vaše firma dobře, ale zároveň tušíte, že má stále ještě nevyužitý potenciál? Ukážeme Vám reálný obraz Vaší společnosti a najdeme příležitosti k růstu.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

CHCEM SI OBJEDNAŤ SCHÔDZKU