KRÍZOVÝ A INTERIM MANAŽMENT

 

Na dobu určitú alebo na vopred dohodnutý projekt vám poskytneme skúseného profesionála, ktorý prevedie vašu firmu krízovým obdobím či zložitou situáciou, na ktorej zvládnutie nemáte dostatok skúseností či kapacít. Služby interim manažéra oceníte najmä v situáciách, keď:1. musíte v relatívne krátkej dobe realizovať zložité zmeny či projekty,2. z vašej firmy náhle odíde človek z top manažmentu a vy nemáte adekvátnu náhradu. 

PRIEBEH SPOLUPRÁCE MANAŽMENTU

Prevezmeme čiastočne (napr. riadenie obchodného oddelenia, výroby a pod.) či úplne riadenie vašej firmy. Po skončení zmeny, projektu, krízy či po vyhľadaní vhodného budúceho top manažéra náš interim manažér opäť odovzdáva vedenie firmy majiteľom či vyhľadanému top manažérovi. Počas celej doby interim manažmentu máte, samozrejme, úplný dohľad nad činnosťou nášho interim manažéra a všetky strategické kroky, rovnako ako stanovené úlohy a ciele, priebežne schvaľujete a kontrolujete.

REFERENCIE

Veľmi úspešné projekty interim manažmentu v našom podaní prebehli (či prebiehajú) v spoločnostiach FRIGOMONT a.s., OK DESIGN s.r.o., J.A.P. spol. s r.o., SEZAKO Přerov s.r.o., LENA chemical s.r.o. či SAKER spol. s r.o. V týchto prípadoch išlo väčšinou buď o manažérsku, personálnu a organizačnú stabilizáciu firmy, alebo o výrazné zlepšenie obchodných výsledkov firmy. Viac pozrite referencie.Výsledky, skúsenosti, praktickosť, rýchlosť, presnosť, istota, znalosti profesijné i ľudské... to sú len niektoré z hodnôt, ktoré vďaka spolupráci s nami v rámci služby interim manažmentu získate. Obráťte sa na nás s požiadavkou o nezáväznú schôdzku, na ktorej sa detailne pobavíme o vašich potrebách. V oblasti interim manažmentu máme takmer stopercentnú úspešnosť, čo je dané predovšetkým možnosťou osobne realizovať a kontrolovať procesy potrebných opatrení a zmien, ktoré vedú k výsledkom.

Joomla SEF URLs by Artio

Dáme vaší firmě pevný řád

Již mnoho let pomáháme malým a středním firmám, jak v období překonání firemní krize, tak v nastartování růstu. Pojďme spolupracovat na Vaší firmě!

Restart firmy

Potřebuje Váš business znovu nastartovat? Vypracujeme Vám podrobný plán a pomůžeme s jeho zabudováním do firmy a jejího denního chodu.

Upgrade firmy

Víte, že je na tom Vaše firma dobře, ale zároveň tušíte, že má stále ještě nevyužitý potenciál? Ukážeme Vám reálný obraz Vaší společnosti a najdeme příležitosti k růstu.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

CHCEM SI OBJEDNAŤ SCHÔDZKU