AKO SA VYSPORIADAŤ S PRÍŽIVNÍKMI VO FIRME?

Už Tomáš Baťa rozdeľoval ľudí na tých, ktorí chcú pracovať, a na tých, ktorí pracovať nechcú, nech sa ich budete snažiť motivovať a inšpirovať akokoľvek. Jedna účtovníčka z firmy nášho klienta zase hovorí o tom, že rozdeľuje ľudí na schopných, neschopných a schopných všetkého. Keď si to skombinujeme, vyjde nám kombinácia veľmi rôznorodých a v niektorých prípadoch až bizarných kombinácií.

Čítať ďalej: AKO SA VYSPORIADAŤ S PRÍŽIVNÍKMI VO FIRME?

Revitalizácia firmy

Revitalizáciu možno pomenovať ako ozdravenie firmy. Podobne ako sa pomaly, ale isto v organizme človeka rozvíja nejaká choroba, rovnako tak pomaly môže ochorieť firma. V oboch prípadoch nasleduje ozdravenie. Človek absolvuje rôzne diagnostické vyšetrenia, firme je vykonaný audit. Na základe výsledkov sa postupuje v uzdravovaní. Pri revitalizácii firmy nie je potrebné pristúpiť k radikálnym zmenám. Stačia drobné, ale zase nie kozmetické úpravy.

Prečo je lepšie nechať revitalizáciu na nás? Nie sme ovplyvnení firemnou náladou, zabehnutým spôsobom myslenia a zvykmi a ani realizovanými chybnými krokmi manažmentu. Motivujeme zamestnancov k potrebnej realizácii na zlepšovanie situácie. A predovšetkým, máme bohaté skúsenosti.

Čítať ďalej: Revitalizácia firmy

PERSONÁLNY AUDIT

PERSONÁLNY AUDIT ODHALÍ NEVYUŽTÉ REZERVY VAŠEJ ORGANIZÁCIE

  • Je personálne riadenie vašej firmy správne?
  • Máte prehľad o personálnej situácii vo vašej spoločnosti?
  • Sú skutočne všetci vaši zamestnanci užitoční?
  • Potrebujete posúdiť efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov?
  • Viete svojich zamestnancov dostatočne motivovať?
  • Sú vzťahy vnútri vašej firmy kvalitné?
  • Využívate naplno potenciál svojich ľudí?
  • Sú ľudia pracujúci u vás kompetentnými pracovníkmi?

Čítať ďalej: PERSONÁLNY AUDIT

Reštrukturalizácia firmy

Pri reštrukturalizácii spoločnosti sa podnikajú radikálne a strategické zmeny vo firme, ktorá prechádza krízou alebo sa chce kríze vyhnúť.

Predovšetkým je potrebné vypracovať analýzu východiskovej situácie. Dotkne sa každého úseku podniku, aby sa mohla zodpovedať otázka: Čím bol nepriaznivý vývoj spôsobený? Je vykonaný tiež personálny audit. Často sa dosadzuje do manažmentu externý krízový manažér. 

Čítať ďalej: Reštrukturalizácia firmy

  • 1
  • 2
Joomla SEF URLs by Artio

Dáme vaší firmě pevný řád

Již mnoho let pomáháme malým a středním firmám, jak v období překonání firemní krize, tak v nastartování růstu. Pojďme spolupracovat na Vaší firmě!

Restart firmy

Potřebuje Váš business znovu nastartovat? Vypracujeme Vám podrobný plán a pomůžeme s jeho zabudováním do firmy a jejího denního chodu.

Upgrade firmy

Víte, že je na tom Vaše firma dobře, ale zároveň tušíte, že má stále ještě nevyužitý potenciál? Ukážeme Vám reálný obraz Vaší společnosti a najdeme příležitosti k růstu.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

CHCEM SI OBJEDNAŤ SCHÔDZKU